Top 12 Najlepsze Orbitreki do Domu

Trenażery eliptyczne od dawna są stałym elementem siłowni, a urządzenia uważane za premium są drogie i nieporęczne.

Dziś możesz go znaleźć w każdej cenie i możesz mieć swój własny, aby ujędrnić mięśnie w domu.

Podobnie jak bieżnie, trenażer eliptyczny pozwala ćwiczyć ćwiczenia bez obciążania stawów i oto nasz ulubiony trenażer eliptyczny (zobacz na Amazon) pod względem jakości i ceny od sprawdzonej marki.

Jeśli korzyści płynące z orbitreka nie będą już wykazywane: cardio, kompletna i wysokiej jakości kondycja fizyczna, utrata wagi itp. Chciałem odwrócić pytanie i przede wszystkim zaoferować 12 najlepszych w tej chwili trenerów eliptycznych, aby zapoznać się z tą maszyną, która została bardzo zdemokratyzowana.

Ale właśnie, czy przy takich różnicach cenowych jak na produkt pierwotnie zarezerwowany dla profesjonalistów, nie ma też pułapek, których należy unikać lub czy ta technologia naprawdę dostosowała się do ogółu społeczeństwa?

Przygotowałem to porównanie najlepszych przyjaznych dla człowieka trenażerów eliptycznych, aby ci je przedstawić i pomóc w wyrobieniu sobie opinii.

12 Najlepsze Orbitreki do Domu

Najważniejsze jest, aby obejść urządzenia, które działają, aby dać ci możliwość utraty tłuszczu z brzucha, szybkiego schudnięcia i posiadania pięknej atletycznej linii bez fałszywych reklam lub ekscentrycznych innowacji. Orbitrek bez siodełka stanowi 95% modeli.

Oto ranking trenażerów eliptycznych. Prezentacja pierwszych urządzeń

Aktualne bestsellery:

1- Orbitrek TecTake 2 w 1 – Najtańszy orbitrek (najtańszy z „właściwych” urządzeń)

TecTake 2in1 Crosstrainer Heimtrainer Ergometer mit Computer

Moją uwagę zwróciły dwie kwestie: cena, bo to tani trenażer eliptyczny oraz siedzisko.

Pierwsze wrażenie, które potwierdza się w użytkowaniu, powiedzmy sobie szczerze, spełnia swoje zadanie, a raczej sprawi, że będziesz dobrze pracować, ale jego niska cena wskazuje też na to, że producent musiał się poświęcić. Jest na przykład mały ekran podstawowy.

Wygląda na to, że większość eliptyków zaczyna piszczeć dość szybko, jeśli słuchasz muzyki przez słuchawki, to zadziała, ale nie oczekuj, że będziesz cieszyć się ulubioną operą mydlaną podczas wzmacniania mięśni. Jest wytrzymały, ale nadal musisz uważać, jeśli chcesz, aby trwał.

Jest również dość ciężki i waży 24 kg, ale jest to na ogół stała wartość w przypadku trenażerów eliptycznych.
Monitor zapewnia podstawowe funkcje; czas / czas trwania treningu, prędkość, dystans, całkowity dystans, zużycie kalorii. Podczas montażu należy zachować ostrożność pod groźbą uszkodzenia niektórych części.

Trenażer eliptyczny jest najtańszym zalecanym trenerem eliptycznym.

→ Zobacz Cenę

 

2 – ISE Elliptical SY-9002 – Tani orbitrek zajmujący mało miejsca

ISE Heimtrainer, Schwarz, Einheitsgröße

Nie spodziewaj się, że będziesz ćwiczyć na dużym orbitreku ! Ale jak na model apartamentowy jest to doskonały stosunek jakości do ceny, a jego użytkownicy nie chcieliby go zmieniać, ponieważ jest cichy.

Posiada ekran z 5 podstawowymi funkcjami: czas, prędkość, dystans, kalorie i skanowanie.
Jest solidny i stabilny w użytkowaniu (użytkownicy do 150 kg) i oferuje honorowe wyzwanie.

Waga 27 kg nie przeszkadza w przechowywaniu w celu zaoszczędzenia miejsca (jest wyposażony w mini kółka), a jego instrukcja, choć w języku angielskim jest dość prosta, pozwala na złożenie go przynajmniej na godzinę.

→ Zobacz Cenę

 

3 – Sportstech CX608 Crosstrainer – kompaktowy orbitrek dla początkujących

Sportstech CX610 Ellipsen-Crosstrainer, Ergometer, mit...

Kolejny trenażer eliptyczny klasy podstawowej o dobrym stosunku jakości do ceny i dobrej reputacji w stosunku do budżetu.

Zaletą tego trenażera eliptycznego jest być może jego mały rozmiar (121 x 55 x 160 cm) i jego koła, które poruszają się bez większych trudności.
Obsługuje jeźdźców do 120 kg, a koło zamachowe o masie 12 kg zapewnia płynny ruch w tej cenie.

Jest solidny, a jeśli znowu, całkowicie normalny w tej cenie, nie oferuje przestronności orbitreków do użytku w pomieszczeniach, jest całkiem odpowiedni. Ponownie, sprzedawca jest może trochę optymistyczny, podając 25 minut montażu, raczej planując godzinę, ale montaż jest nadal prosty.

W każdym razie adopcyjni są z tego zadowoleni, a sprzedawca odpowiada na prośby i zapewnia kontynuację. To kompaktowy trenażer eliptyczny dla początkujących, który jest przydatny, gdy brakuje Ci miejsca i nie chcesz inwestować wszystkich oszczędności w maszynę sportową.

→ Zobacz Cenę

 

4 – Care Fitness CE 665 – dobry stosunek jakości do ceny

CARE FITNESS - Ellipsentrainer CE-665 mit motorisierter...

Dostępny w kolorze czarnym, jest imponujący estetycznie i wygląda profesjonalnie pomimo kontrolowanej ceny.

Niska cena niczego nie ukrywa, jest solidna, dotrzymuje obietnic, ale uważaj z montażem, ponieważ może bardzo szybko stać się głośna, jeśli przegapisz operację, ale jeśli wiesz, jak się z nią obchodzić i konserwować, nie ma problemu.

Posiada 21 programów i masę latającą 20 kg, co pozwala każdemu okazjonalnemu użytkownikowi wykonać ćwiczenie, które najbardziej mu odpowiada.

Mogę to winić za dość ograniczony zakres ruchu, który starszym osobom może się nie podobać, oraz pochylenie pedałów, które wymagają znalezienia odpowiedniej pozycji.
Podobnie jak w przypadku tego typu urządzeń, nie spodziewaj się, że zmontujesz je w mniej niż godzinę.

Co do reszty, jest to dobry zakup z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.
Ma wymiary 157 x 124 x 68 cm przy wadze 34 kg i jest wyposażony w kółka ułatwiające przenoszenie. Odpowiedni dla użytkowników o wadze do 120 kg. Monitor oferuje podstawowe funkcje, a uchwyt na tablet umożliwia ustawienie tabletu w celu oglądania różnych seriali.

Czasami zdarzają się chwilowe przerwy w tym modelu, ponieważ dobrze się sprzedaje.

→ Zobacz Cenę

 

5 – Bh Fitness Quick G233N – Magnetyczny orbitrek średniego zasięgu

BH Fitness Crosstrainer Quick Ellipsentrainer,...

Orbitrek od BH Fitness, producenta, którego wielokrotnie widzieliśmy w naszych recenzjach, tym razem z oporem magnetycznym i kołem zamachowym 8kg.

Jeśli wymiary 100 x 61 x 144 cm pozostaną całkowicie standardowe, jego wskazana waga 38,5 kg nie pozwoli mu poruszać się do woli. Dlatego polecam go bardziej osobom, które mają przestrzeń dedykowaną sportowi.

Jeśli chodzi o jego użytkowanie, kroki mają 36 cm przy odstępie między pedałami 18 cm i oczywiście akceptuje użytkowników do 110 kg.
Tutaj dochodzimy do klasy średniej, z produktem w połowie drogi między „małymi” a profesjonalnymi orbitrekami do ćwiczeń.

Twój monitor jest klasyczny, z niezbędnym przetwarzaniem danych.
Za tę cenę wolelibyśmy, aby montaż był nieco łatwiejszy i szybszy, ale nie jest to też wygórowane. Sprawdźcie jego dostępność, bo ostatnio kilka razy się wyprzedał.

→ Zobacz Cenę

 

6 – Orbitrek Elitum MX350 : Orbitrek, który daje satysfakcję

No products found.

No products found.

Orbitrek Elitum MX350 to kolejny trenażer eliptyczny średniej klasy, który zwrócił moją uwagę ze względu na funkcje, które dopiero zaczynają się rozwijać, ale także ze względu na satysfakcję.

Nie powiem, że to tani orbitrek, ale stosunek jakości do ceny jest nadal dość konkurencyjny.

Jego komputer pokładowy oferuje 8 poziomów oporu, które są wzbogacone o pełny ekran i 10-kilogramowe koło bezwładnościowe, aby znaleźć ćwiczenia zgodnie ze swoim poziomem.
Jak zawsze, akceptuje wysokich użytkowników o maksymalnej wadze użytkownika 125 kg i wadze 31 kg.

No products found.

 

7 – Capital Sports Helix Track – prawdziwe walory

No products found.

No products found.

Capital Sports pokazuje nam tutaj, że jest obecny we wszystkich zakresach dzięki temu eliptycznemu średniemu zakresowi, który ma prawdziwe zalety.

To wysokiej jakości urządzenie jest magnetyczne i oferuje 32 poziomy intensywności. Jego wymiary to 63 x 160 x 124 cm (szer. x wys. x gł.) przy wadze 38 kg, którą zrekompensują koła.

Konsola LCD jest podświetlana i wystarczy, aby urozmaicić ćwiczenia i zoptymalizować je dzięki informacjom zwrotnym w czasie rzeczywistym. Oferuje również dotykowy pulsometr na osłonach telefonu oraz kontrolę masy tłuszczowej.

No products found.

 

Następujące 5 maszyn to ciche trenażery eliptyczne.

8- Sportstech cx625 Eliptical Trainer – cichy trenażer eliptyczny

Sportstech Crosstrainer für Zuhause | Deutsches...

Z tym orbitrekiem osiągamy szczyt w ofercie za rozsądną cenę, jeśli weźmiemy pod uwagę jego osiągi.

Bezwładność 24 KG z cichym systemem i przednim paskiem napędowym. Poziom oporu jest kontrolowany przez 24-stopniowy komputer i zmotoryzowany magnetyczny układ hamulcowy.

Oferuje szeroką gamę programów z 22 wstępnie zaprogramowanymi sesjami treningowymi + tryb manualny + trening mierzony w watach + funkcja HRC 4x + trening sercowo-naczyniowy – pas pulsacyjny (opcjonalnie) kompatybilny z treningiem z pomiarem tętna.

Akceptuje krzepkich użytkowników o wadze 120 kg i wymiarach 1410 x 165 x 650 cm, co zaczyna przypominać profesjonalne trenażery eliptyczne. Pedały są regulowane i mają uchwyt na butelkę.

Monitor jest oczywiście bez zarzutu.

Jest to dobry stosunek jakości do ceny, a użytkownicy nie są rozczarowani, czytając recenzje na Amazon.

→ Zobacz Cenę

 

9 – Sportstech CX2 – wysokiej klasy trenażer eliptyczny

Sportstech CX2 Crosstrainer - Deutsche Markenqualität -...

Ten magnetyczny orbitrek CX2 z konsolą LCD z 24 oporami i różnymi programami to wysokiej klasy produkt oferowany przez Sportstech i jest jednomyślny.

tym razem akceptuje wysokich sportowców do 120 kg i ma większą pojemność dla trenażera stacjonarnego niż rower treningowy, stąd jego duży rozmiar i waga: (dł. x szer. x wys.) – 142 x 62 x 171 cm.

Jego konstrukcja umożliwia efektywny trening nawet najbardziej wymagającym dzięki bezwładności 27 kg, magnetycznemu systemowi hamowania i konsoli, która skupia się na najważniejszych parametrach: czasie, prędkości, dystansie, kaloriach i pulsie. Aby niczego nie zepsuć, jest łatwy w montażu i cichy.

Więcej nie ma co mówić, to zakup bez ryzyka.

→ Zobacz Cenę

 

Kolejne 3 maszyny to wysokiej klasy orbitreki o dużej wytrzymałości.

10 – Skandika CardioCross Carbon Pro – Profesjonalny rower eliptyczny do intensywnego użytkowania

Skandika Crosstrainer CardioCross Carbon Pro Ellipsentrainer...

Wysokiej klasy orbitrek, który nie zaskakuje Skandiką.
Masa bezwładności 23,5 kg ze wspomaganym komputerowo magnetycznym układem hamulcowym.

19 programów + pomiar tętna, program regeneracyjny
Konsola LCD z niebieskim podświetleniem i wyświetlaniem czasu, prędkości, dystansu, kalorii i tętna.

Jego charakterystyka nie jest niewspółmierna do modelu pro: 158 x 60 x 117 cm dla wagi 70 kg
Oferuje piękne wykroki do 51 cm przy dużym komforcie pracy w ciszy i zadowoli szerokie grono użytkowników do 145 kg.
Aby kontynuować to dobre wrażenie, składa się i jest przechowywany dzięki kołom.

Ten trenażer eliptyczny jest bardzo udany.

→ Zobacz Cenę

 

11 – NordicTrack C7.5 – Orbitrek najlepszej marki

NordicTrack New C 7,5 Crosstrainer

Zdecydowałem się zakończyć to porównanie z C7.5 firmy NordicTrack, wysokiej klasy producenta, którego już nie ma.

Jest to najlepsza marka trenażerów eliptycznych do użytku domowego i trenażerów eliptycznych z przednim kołem.

Nic nie zostało pozostawione przypadkowi, aby uzasadnić cenę, która zaczyna być wysoka, mimo że jest znacznie tańsza niż cena stacjonarnego roweru eliptycznego.

Zanim przyjrzymy się jego wydajności, zwróćmy uwagę, że ma opatentowaną konstrukcję i cieszy się powodzeniem.
Dzięki kompatybilności z iFit Twój komputer staje się prawdziwym trenerem sportowym (400 filmów), a dzięki zmotoryzowanemu nachyleniu do 20% może zaoferować symulację prawdziwych tras.

Uwiódł mnie również jego komfort: ciche hamowanie magnetyczne, regulowana długość stopnia od 44 do 48 cm, zmotoryzowana pochylnia rampy 0-20 °, uchwyt na butelkę, „mocowanie na wcisk”: szybki i łatwy montaż.
We wszystkich przypadkach można łatwo wyczuć, że jest to orbitrek, który oprócz 26 programów łączy w sobie solidność i technologię.

→ Zobacz Cenę

 

12 – Sportstech LCX800 – Trenażer eliptyczny na tylne koła

Bluefin Fitness CURV 3.0 Crosstrainer Ellipsentrainer | Home...

Sportstech oferuje nam tutaj prawdziwie wysokiej klasy trenażer eliptyczny, jak ten na siłowni (z tylnym kołem).

Cichy system magnetyczny z kołem zamachowym o wadze 24 kg i 3 regulowanymi długościami kroku. Zmniejszona odległość między dużymi antypoślizgowymi pedałami, które umożliwiają płynne i naturalne ruchy. 159 x 66 x 167 cm dla 73 kg.

Elektroniczny ekran z 12 predefiniowanymi programami i 32 poziomami trudności, które pozwolą Ci zdefiniować swoje cele.
Montaż trwa około 1 godziny, a konstrukcja jest solidna i stabilna. To jest to, czego szukamy w tej cenie, beefy.
Wysokiej jakości rower eliptyczny, który zadowoli najbardziej wymagających.

Dużą zaletą jest to, że jest wyposażony w kółka do poruszania się i ekran z Androidem.

→ Zobacz Cenę

 

Korzyści trenera eliptycznego

Trenażer eliptyczny, podobnie jak maszyny do wiosłowania, angażuje wiele mięśni ciała i pomaga spalać kalorie podczas odchudzania.

Jazda na orbitreku pozwala schudnąć w całym ciele, w tym w utracie brzucha, rąk, nóg, ud i pośladków… Więcej w filmie poniżej.

Właściwe działania, które należy podjąć

Wniosek: Jaki rower eliptyczny wybrać?

Podsumowując, podkreślę, jak ważny jest wybór odpowiedniego trenażera eliptycznego.

Są bardzo dobre i tanie, ale omówiwszy temat, skupię się bardziej na droższym i przede wszystkim cichym eliptyku. Swoje znaczenie szybko odnajdzie również elektronika.

Niektóre z tych 12 orbitreków są na samym szczycie, nie zawodzą, niektóre tanie orbitreki też są dobre, ale nie ma rzeczywistego zwrotu z upływem czasu.

Należy zrozumieć, że trenażer eliptyczny nie jest przeznaczony do 5-minutowego treningu cardio dziennie, ale raczej do chodzenia po drogach przez wiele mil, które spędzisz na maszynie, jeśli chcesz uzyskać realną korzyść. Programy wyznaczają cele i nie są gadżetami.

Czy zaryzykujesz zmiażdżenie, które zacznie skrzypieć po 10 km? Pomyśl także o wielkości kroków i amplitudzie ruchów, które są jedyną gwarancją kompletnej i naturalnej pracy.

Istnieje rower eliptyczny z przednim lub tylnym kołem. Trenażer eliptyczny ma zwykle opór magnetyczny.

Cena roweru eliptycznego

Policz od 450 do 14000 złoty za odpowiednie urządzenie, aby kupić trenażer eliptyczny godny tej nazwy. Zakup orbitreka będzie tańszy.

jakie zastosowanie i cena

Policz od 450 do 14000 złoty za trenażer eliptyczny, ale minimum 1800 złoty za urządzenie godne tej nazwy. Kupowanie trenażera eliptycznego na wyprzedaży będzie tańsze, a czasami zdarzają się dobre oferty, ale są one rzadkie.

Do codziennego użytku polecamy wysokiej jakości orbitreki, takie jak Sportstech CX625, który ma dobry stosunek jakości do ceny.

Najlepsze trenażery eliptyczne są stosunkowo drogie, ale jeśli masz zastosowanie, lepiej przemyśleć zakup i zainwestować w poważny model, który będzie Ci towarzyszył daleko i przez długi czas. Składane orbitreki są rzadkością, więc rozważ zarezerwowanie miejsca w domu na wyłączność, zwłaszcza jeśli wybierzesz nieporęczny orbitrek. 

Jeśli jednak zamierzasz codziennie ćwiczyć na orbitreku, zdobądź wysokiej jakości maszynę, aby nie ograniczać się zbyt szybko przez samą maszynę.

opinie klientów

Ważne jest, aby przed zakupem trenażera eliptycznego porównać opinie klientów. Nadal nie znalazłeś maszyny eliptycznej swoich marzeń?
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z opiniami klientów na temat naszego ulubionego modelu.