Top 5 Najlepsze Pasy Do Mięśni Brzucha

Masz ochotę na płaski brzuch lub tabliczki czekolady bez wstawania z kanapy?

Wolisz pas brzuszny bez żelu?

Wreszcie pozbądź się tych upartych jabłek miłości! (ale we właściwy sposób)

W rzeczywistości jest to prawie możliwe, o ile od czasu do czasu wstaniesz z kanapy. Pasy do elektrostymulacji brzucha oferują doskonałe rezultaty i dotrzymują obietnic, ale oprócz zdrowego stylu życia i regularnej aktywności.

Wysyłanie „wstrząsów” elektrycznych stymuluje mięsień, a tym samym sprawia, że pracuje. To poważna sprawa, ale te wstrząsy nigdy nie będą wystarczająco silne (wymaga bezpieczeństwa), aby wypracować mięśnie w warunkach kulturystycznych.

Jest to więc rzeczywista, ale ograniczona konserwacja, jeśli nie robisz nic innego. Szukaliśmy 5 najlepszych pasów na mięśnie brzucha, które sprawdzają się zarówno w kulturystyce, jak i w odchudzaniu.

najlepsze pasy brzuszne

Uzyskanie płaskiego brzucha przy minimalnym wysiłku jest możliwe dzięki tej technologii, która jest stosowana oprócz minimum ćwiczeń.

 • Wyobraź sobie wzmacnianie mięśni brzucha w ciągu 20 minut dziennie, siedząc wygodnie na kanapie.
 • Wyobraź sobie pas, który pomaga i wspiera Cię w wysiłkach na rzecz budowania mięśni i odchudzania.
 • Wyobraź sobie budowanie mięśni bez konieczności pocenia się i torturowania.

Oto ranking najlepszych pasów brzusznych. Liczba dostępnych egzemplarzy i cena mogą być ograniczone.

Aktualne bestsellery:

1- Slendertone Abs 7 – Najlepszy pas do elektrostymulacji brzucha

Slendertone Bauchmuskeltrainer Abs7

Zobacz Cenę

Slendertone Abs7 to pas z mieszanym rdzeniem, odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki opatentowanej technologii obiecuje prawdziwe rezultaty i oferuje wykonanie 480 przysiadów bez ruchu w zaledwie 20 minut! Ten pas przeszedł niezależne testy kliniczne przeprowadzone przez dr Porcari, profesora na Uniwersytecie Wisconsin w USA.

10 programów i 150 poziomów intensywności, aby uzyskać płaski brzuch i rozwinąć mięśnie głębokie. 100% użytkowników twierdzi, że uzyskało wyniki po 4 tygodniach, co jest zachęcające. To świetne urządzenie i podoba nam się, że nie zawiera żelu.

Cena : tani

Zalety
 • wysokiej klasy pasek
 • 10 programów + 150 poziomów intensywności
 • żel nie jest potrzebny
 • testowany dermatologicznie
Niedogodności
 • musisz opanować swoje programy, aby z nich skorzystać
 • Od czasu do czasu kupuj elektrody samoprzylepne

 

2- ZHENROG – pas do ćwiczeń mięśni brzucha

ZHENROG EMS Muskelstimulation Elektrostimulation Abs...

Zobacz Cenę

Elektrostymulator ZHENROG to wszechstronne i bardzo cienkie urządzenie, które można włożyć pod ubranie, wyprostować ramiona lub inne części ciała.

W każdym razie ten prawdziwy plaster mięśniowy można umieścić na wszystkich częściach ciała. Działa na baterie, a pilot pozwala na używanie jego 3 części oddzielnie.

Używanie go przez 20 minut dziennie odpowiada 2 km biegu, 60 przysiadom, 30 minutom pływania i 15 tygodniom diety. Arkusze żelu należy zmieniać od czasu do czasu (25 do 30 użyć). Wskazówka, umieść je pod wodą, aby przedłużyć ich żywotność.

Cena : tani

Zalety
 • 6 trybów pracy
 • bezprzewodowy pilot do regulacji oporu
Niedogodności
 • odkupić arkusze żelu przewodzącego (dostarczane przy pierwszym zakupie)

 

3- Slendertone Abs 5 – Skuteczny i niedrogi pas brzuszny

Slendertone Unisex Elektro-muskel-stimulation Abs 5...

Zobacz Cenę

Pas brzuszny Slendertone Abs5 to naszym zdaniem dobry kompromis : 10 programów i 130 poziomów intensywności z samoprzylepnymi elektrodami, programowanie wymaga trochę przyzwyczajenia, ale działa. jest lekki, ale poza tym trochę krótki (maks. 117). Jest zasilany bateryjnie, a elektrody zamienne można kupić po uczciwej cenie.

Slendertone twierdzi, że wykazuje wzrost siły i wytrzymałości brzucha po 6 tygodniach. Podobnie jak 7 abs, ten pas brzuszny przeszedł testy kliniczne doktora Porcari.

Cena : cena dobrej jakości

Zalety
 • lekkość
 • prostota
 • dla obu płci
Niedogodności
 • jego krótki rozmiar
 • elektrody do wymiany
 • wymaga 3 baterii (w zestawie)

 

4- Shengmi – pas do elektrostymulacji brzucha do treningu siłowego

Shengmi-ABS-Trainer-Gürtel, Bauchmuskeln-Toner, für Herren...

Zobacz Cenę

Pas brzuszny SHENGMI oferuje wykonanie kompletnej pracy dzięki pakietowi „wszystko w jednym”, który zawiera pas brzuszny, ale także dwa małe pasy na ramiona.

Ten pas pomaga wzmocnić obszar brzucha i spalić tłuszcz i zastąpić go mięśniami. Zawiera 10 programów i 13 poziomów intensywności z baterią i ładowarką USB. Rezultaty są widoczne po 2 tygodniach stosowania.

Jest dyskretny i lekki, o którym można zapomnieć. Można go nosić np. pod ubraniem podczas transportu. To tylko jedna recenzja, która nie zgodzi się ze wszystkimi.

Cena : cena dobrej jakości

Zalety
 • dobra przewodność
 • długa żywotność baterii
 • dyskretny
Niedogodności
 • jeździć ostrożnie
 • żel przewodzący

 

5- Beurer EM35 – pas brzuszny bez żelu

Beurer EM 35 Bauchmuskel-Gürtel, EMS Training, 4...

Zobacz Cenę

Pas brzuszny Beurer EM35 zwrócił moją uwagę, ponieważ oferuje po prostu przedłużenie o 40 cm, czyli 140 + 40 = 180, a tym samym umożliwia korzystanie z niego osobom z lekką nadwagą. to istotny szczegół.

Moim zdaniem Beurer EM35 nie służy już do prezentacji, to bestseller i najlepiej sprzedający się pas brzuszny na świecie. Posiada 5 programów z 40 poziomami intensywności w kontakcie bezpośrednim (bez żelu i elektrod). Stymuluje jednocześnie rdzeń i boczne mięśnie brzucha. Idealnie towarzyszy programowi odchudzania lub budowania mięśni. 4 elektrody są umieszczone na wysokości pasa brzusznego Twojego ciała.

Jest trochę mniej wydajny niż inne, które widzieliśmy powyżej, ale jest też znacznie prostszy i przyjemniejszy w użyciu, co czyni go bardzo przyjemnym. Beurer EM35 jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, a także nie jest drogi.

Cena : cena dobrej jakości

Zalety
 • rozciągliwy
 • nie wymaga żadnych materiałów eksploatacyjnych (brak żelu)
 • Zapisz funkcję treningu
 • zmywalny
Niedogodności
 • wymaga 3 baterii
 • brak pilota
 • używać tylko w stanie spoczynku

 

Zalety pasów brzusznych

Pasy brzuszne są świetnym dodatkiem do codziennych ćwiczeń i sprawdzają się. Nie oczekuj cudów, gdy są stosowane samodzielnie, ale przy zdrowym stylu życia dają realne rezultaty.

Naszym ulubionym niskobudżetowym pasem biodrowym jest Beurer EM 35, ponieważ jest wytrzymały, prosty i elastyczny, a co najważniejsze, nie wymaga żadnych materiałów eksploatacyjnych. Jest trochę mniej skuteczny niż paski żelowe lub elektrody, ale nie będziesz musiał zarządzać zapasami, aby z niego skorzystać, a ponadto ma dobrą trwałość.

Krótko mówiąc, jest to wybór, ale Beurer EM35 to pas brzuszny o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny i tysiącach recenzji zadowolonych klientów. >>>>> Przeczytaj wszystkie ponad 1500 recenzji klientów tutaj na Amazon.

Dla lepszej jakości Slendertone abs 7 da satysfakcję, pozwoli pracować głębiej i ma kilka programów.

Slendertone pas brzuszny

Wniosek: jaki jest najlepszy pas brzuszny?

Podsumowując, będę podkreślać, jak ważny jest wybór odpowiedniego pasa brzusznego.

Czy pasy brzuszne są skuteczne? Pasy brzuszne są używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. W żadnym wypadku nie są to cudowne pasy, interweniują oprócz aktywności fizycznej, takiej jak orbitrek lub inna, ale ich korzyści odchudzające są zauważalne i naprawdę pomagają ujędrnić i wzmocnić pas brzuszny.

Jak zawsze w przypadku tego typu akcesoriów, cena nie powinna mieć na Ciebie wpływu, ale należy pamiętać, że najlepsze pasy brzuszne wymagają materiałów eksploatacyjnych, takich jak żel lub wymienne elektrody. Jeśli zaniedbujesz swój ekwipunek, nie będziesz już w stanie w pełni wykorzystać swojego pasa.

Czy zaryzykujesz zauroczenie, które rozpadnie się po tygodniu? 

Pomyśl także o wytrzymałości, nie mówimy o tym zbyt wiele, ale pasy biodrowe są poddawane próbie, a celem jest, aby Twój był trwały. Wybierz jedną z naszej selekcji, która zagwarantuje Ci satysfakcję.

Najlepsze pasy brzuszne muszą łączyć wydajność, siłę i efektywność. Lepiej zainwestować w poważny model, który będzie Ci towarzyszył przez długi czas. Pomyśl o komforcie pasa do elektrostymulacji, który pomoże Ci wytrwać i osiągnąć płaski brzuch.

Jeśli planujesz używać pasa brzusznego na co dzień, zabierz ze sobą wysokiej jakości pas, aby szybko nie rozczarować się brakiem efektów. Ale i tak trzeba przyznać, że przysiady świetnie się robi siedząc na kanapie lub wygodnie na materacu.

Opinie klientów

Ważne jest, aby porównać opinie klientów, aby kupić najlepszy pas brzuszny. Nadal nie znalazłeś modelu swoich marzeń?
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z opiniami klientów na temat naszego ulubionego modelu.